Usługa naprawy pojazdów służbowych i sprzętu inżynieryjnego 32WOG z Garnizonu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów, wykonywana w warsztatach samochodowych Wykonawcy w 2024r w zakresie 6 (sześciu) części
32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00299858
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-24 13:36
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9223046357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługiUsługi naprawcze i konserwacyjne
Wykonawcy
6 przyznanych
ANDRZEJ KAPUŚNIAKBiłgoraj, PL
90 000 PLNANDRZEJ KAPUŚNIAKBiłgoraj, PL
90 000 PLNANDRZEJ KAPUŚNIAKBiłgoraj, PL
90 000 PLNGRZEGORZ STĘPIEŃKraśnik, PL
25 338 PLN"AC ELECTRIC WSCHÓD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarkuszów, PL
20 000 PLN"AC ELECTRIC WSCHÓD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarkuszów, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.