Remont chodnika w ul. Drzymały na odcinku od ul. Kompanii AK Kordian do Szkoły Podstawowej nr 381 oraz ul. Kolorowej na odcinku od ul. Bohaterów Warszawy do ul. Wapowskiego w Warszawie
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00299868
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00299868/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-24 13:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-924d5f51-d700-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00299868 z dnia 2024-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika w ul. Drzymały na odcinku od ul. Kompanii AK Kordian do Szkoły Podstawowej nr 381 oraz ul. Kolorowej na odcinku od ul. Bohaterów Warszawy do ul. Wapowskiego w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Dzielnicy Ursus
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Czerwca 1976r. Nr 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-495
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursus.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodnika w ul. Drzymały na odcinku od ul. Kompanii AK Kordian do Szkoły Podstawowej nr 381 oraz ul. Kolorowej na odcinku od ul. Bohaterów Warszawy do ul. Wapowskiego w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-924d5f51-d700-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00299868
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00004031/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont chodnika w ul Drzymały na odcinku od ul. Kompanii AK Kordian do Szkoły Podstawowej nr 381 oraz ul. Kolorowej na odcinku od ul. Bohaterów Warszawy do ul. Wapowskiego w Warszawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00227300
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-XI-WZP.271.09.2024.PPO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 388544,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont chodnika w ul. Drzymały na odcinku od ul. Kompanii AK Kordian do Szkoły Podstawowej nr 381 oraz ul. Kolorowej na odcinku od ul. Bohaterów Warszawy do ul. Wapowskiego w Warszawie. 1. Termin wykonania zamówienia:
Rozpoczęcie: od dnia podpisania umowy.
Zakończenie – 4 miesiące od dnia podpisania umowy.
2. Zakres rzeczowy robót obejmuje:
Branża drogowa:
a) roboty pomiarowe (tyczenie rozbiórek i nowych elementów),
b) roboty rozbiórkowe,
c) korytowanie
d) roboty związane z wymianą podbudowy chodnika i zjazdów,
e) roboty związane z wymianą nawierzchni chodnika i zjazdów,
f) wymiana ławy, krawężników, obrzeży
g) roboty uzupełniające (humusowanie z obsianiem trawą).
3. Warunki dotyczące organizacji ruchu:
Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia robót w sposób w jak najmniejszym stopniu utrudniający ruch pieszy i kołowy. W czasie wykonywania prac Wykonawca dostarczy, zainstaluje i będzie obsługiwał wszystkie tymczasowe urządzenia zabezpieczające takie jak: zapory, światła ostrzegawcze, znaki drogowe itp., zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo pojazdów i pieszych. Wykonawca zapewni stałe warunki widoczności w dzień i w nocy tych zapór i znaków, dla których jest to nieodzowne ze względów bezpieczeństwa. Koszt zabezpieczenia terenu prac oraz wykonania niezbędnych projektów czasowej organizacji ruchu nie podlega odrębnej zapłacie i przyjmuje się, że jest wliczony w cenę umowną. Realizacja robót musi być przeprowadzona na podstawie obowiązującej na czas robót organizacji ruchu, zatwierdzonej przez Biuro Zarządzania Ruchem Drogowym m.st. Warszawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319554,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 546470,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319554,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KGBUD Grzegorz Kunicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432173046
7.3.3) Ulica: Powstańców 39/75
7.3.4) Miejscowość: Ząbki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-091
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319554,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-238.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |