Modernizacja budynków publicznych i zaplecza sportowego w miejscowościach Korytnica i Trojanów
GMINA TROJANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00300599
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00300599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-25 08:31
- Lokalizacja
- Trojanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8359a27b-f193-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 8262037304
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00300599 z dnia 2024-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków publicznych i zaplecza sportowego w miejscowościach Korytnica i Trojanów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TROJANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582316
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 57A
1.5.2.) Miejscowość: Trojanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-455
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@trojanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trojanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.trojanow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynków publicznych i zaplecza sportowego w miejscowościach Korytnica i Trojanów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8359a27b-f193-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00300599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057055/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynków publicznych i zaplecza sportowego w miejscowości Korytnica i Trojanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00276944
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie I: Modernizacja budynku i zaplecza sportowego Szkoły Podstawowej w Trojanowie
Przedmiot zamówienia dotyczy wykonania prac remontowych 4 sal lekcyjnych oraz części korytarzowej budynku szkoły, wykonanie odwodnienia i drenażu opaskowego wokół budynku oraz wymianę nawierzchni z trawy syntetycznej boiska do piłki nożnej zlokalizowanego przy szkole.
Zakres prac obejmuje wykonanie:
1. Robót remontowych sal lekcyjnych nr 1, 2, 11 i 12 oraz części korytarza,
2. Wymianę nawierzchni boiska sportowego z trawy syntetycznej – 1860 m2,
3. Drenażu opaskowego i odwodnienia budynku szkoły.
Zadanie II: Rozbudowa budynku ochotniczej Straży Pożarnej w Korytnicy
Przedmiot zamówienia dotyczy rozbudowy w parterze budynku celem uzyskania pomieszczeń sanitarnych i pomocniczych.
Zakres prac obejmuje wykonanie:
1. Robót rozbiórkowych
2. Robót ziemnych
3. Fundamentów
4. Izolacji fundamentów
5. Słupów żelbetowych i elementów żelbetowych
6. Ścian murowanych, kominów
7. Konstrukcji i pokrycia dachu
8. Stropu, izolacji poddasza
9. Wykończenie wewnętrzne
10. Wykończenie zewnętrzne
11. Stolarki okiennej i drzwiowej, ścianki systemowej WC
12. Instalacji centralnego ogrzewania
13. Wentylacji mechanicznej
14. Wewnętrznej instalacji wod. – kan.
15. Przyłącza wodociągowego
16. Przyłącza kanalizacyjnego
17. Wewnętrznych instalacji elektrycznych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
• Dokumentacja projektowa,
• Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ,
• Przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31211100-9 - Tablice do aparatury elektrycznej
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik do SWZ wymaga uzupełnienia .SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |