„Świadczenie specjalistycznych usług opieki społecznej dla osób będących podopiecznymi placówek wsparcia dziennego na terenie Gminy Szaflary”
Gmina Szaflary
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00300982
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-25 10:01
- Lokalizacja
- Szaflary, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7361198317
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi konsultacyjne dotyczące zapewniania równych szans
Wykonawcy
6 przyznanych
MARZENA BANDYKNowy Targ, PL
38 400 PLNTWOJE WSPARCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 890 PLNMARZENA BANDYKNowy Targ, PL
56 880 PLNTWOJE WSPARCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
25 335 PLNMARZENA BANDYKNowy Targ, PL
35 100 PLNTWOJE WSPARCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 890 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.