Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wykonania robót budowlanych i remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kolumba oraz al. Wyzwolenia w Szczecinie

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00301122
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-25 10:37
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8513163987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

5 przyznanych

KAROL BUKOWSKISzczecin, PL
59 040 PLN
KAROL BUKOWSKISzczecin, PL
118 080 PLN
KAROL BUKOWSKISzczecin, PL
88 560 PLN
KAROL BUKOWSKISzczecin, PL
59 040 PLN
KAROL BUKOWSKISzczecin, PL
29 520 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.