dzp.261.1.2025 Świadczenie usług polegających na przygotowaniu, prowadzeniu oraz ewaluacji warsztatów międzykulturowych kierowanych do beneficjentów programu Erasmus+ w sektorze Szkolnictwo wyższe.
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00172357
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00172357/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-02 08:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66872a28-c377-4406-b6d3-800336390e7e
- Identyfikator
- 5261000645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
1 przyznane
JOANNA STOMPELŁódź, PL · lot 0
464 400 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00172357 z dnia 2025-04-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
dzp.261.1.2025 Świadczenie usług polegających na przygotowaniu, prowadzeniu oraz ewaluacji warsztatów międzykulturowych kierowanych do beneficjentów programu Erasmus+ w sektorze Szkolnictwo wyższe.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010393032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@frse.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frse.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://frse.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
dzp.261.1.2025 Świadczenie usług polegających na przygotowaniu, prowadzeniu oraz ewaluacji warsztatów międzykulturowych kierowanych do beneficjentów programu Erasmus+ w sektorze Szkolnictwo wyższe.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66872a28-c377-4406-b6d3-800336390e7e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00172357
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036295/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług polegających na przygotowaniu, prowadzeniu oraz ewaluacji warsztatów międzykulturowych kierowanych do beneficjentów programu Erasmus+ w sektorze Szkolnictwo wyższe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane z programów edukacyjnych UE obsługiwanych przez FRSE.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074935
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: dzp.261.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowaniu, prowadzeniu oraz ewaluacji warsztatów międzykulturowych kierowanych do beneficjentów programu Erasmus+ w sek-torze Szkolnictwo wyższe. Zamawiający wybierze maksymalnie 10 Wykonawców. 3. Planowany okres realizacji warsztatów od dnia 1 kwietnia 2025 r. – do 31 grudnia 2025 r. lub do wy-czerpania kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33745,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39150,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Iktis Joanna Stompel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282665003
7.3.3) Ulica: Bacewicz
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 92-413
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 464400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-04-01 do 2025-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W dokumentacji postępowania Zamawiający zaznaczył:"Zamawiający udzieli zamówienia maksymalnie 10 Wykonawcom, których oferty zostaną uznane za najkorzystniejsze" - SWZ, rozdział 4, pkt. 4.
Zamawiający wybrał i podpisał umowy z 10 wykonawców.
Oferty najkorzystniejsze złożyli Wykonawcy i umowy podpisano z:
1. Iktis Joanna Stompel
2. Akcja Edukacja Elżbieta Olczak
3. Eliza Zadłużna Solid- Solutions for learning, innovation and development
4. Anna Szlęk Training Lab
5. MontMart Marta Brzezińska- Hubert
6. Bridging Cultures Katarzyna Błasińska
7. Katarzyna Kucharska
8. Ascolto- Edukacja i szkolenia Anna Huminiak
9. Kombinat Wiedzy Joanna Frączek - Broda
10. MindQuest Joanna Wasilewska
| 2025-04-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |