„Realizacja zajęć specjalistycznych przez pedagoga specjalnego z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności lub zagrożenia niepełnosprawnością do podjęcia nauki w szkole w ramach zadań WOKRO”
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. HM. ZYGMUNTA IMBIEROWICZA W KŁECKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00301499
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-25 12:00
- Lokalizacja
- Kłecko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7841675289
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w dziedzinie zdrowiaUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
17 przyznanych
Angelika Bereźnicka-ZygajMieleszyn, PL
8000 PLNAnna NowickaKarniszewo, PL
2000 PLNDaria KaczorGorzuchowo, PL
8000 PLNJoanna MaciejewskaŁubowo, PL
4000 PLNAgnieszka NawrockaPolska Wieś, PL
6000 PLNLucyna Baumert12, PL
4000 PLNMaria Mikołajczak-SzymańskaGniezno, PL
4000 PLNMarlena PindraszakGniezno, PL
4000 PLNLidia PaliwodaGniezno, PL
4000 PLNMarcin HawroKłecko, PL
10 000 PLNElżbieta Pietryga-OrchowskaGniezno, PL
12 000 PLNMagdalena PiotrowskaGniezno, PL
12 000 PLNWasiliki Wakataniki-GóralGniezno, PL
10 000 PLNWalery MartynaGniezno, PL
6000 PLNMagdalena JaniakGniezno, PL
4000 PLNIzabela Piasecka-ZiembaGniezno, PL
4000 PLNMałgorzata DropGniezno, PL
8000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.