Dostawa aparatury medycznej i narzędzi dla wielu Klinik
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00302189
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-25 14:13
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8981816856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
6 przyznanych
KARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
70 099,87 PLNJUSTYN SKRZĘTNICKISzczawno-Zdrój, PL
18 360 PLN'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
23 589,22 PLNKARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
70 099,87 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8316 PLNKARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
70 099,87 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.