Budowa miejsca rekreacji rowerowej (pumptrack) przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz modernizacja skateparku przy Szkole Podstawowej nr 2.
Gmina Oborniki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00302365
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00302365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-25 14:58
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69e322da-e50e-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 6060081962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00302365 z dnia 2024-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsca rekreacji rowerowej (pumptrack) przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz modernizacja skateparku przy Szkole Podstawowej nr 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oborniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.oborniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.oborniki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69e322da-e50e-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsca rekreacji rowerowej (pumptrack) przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz modernizacja skateparku przy Szkole Podstawowej nr 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69e322da-e50e-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00302365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035604/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa miejsca rekreacji rowerowej (pumptrack) przy SP4 oraz modernizacja skateparku przy SP 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249289
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.08.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2503448,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Budowa miejsca rekreacji rowerowej (pumptrack) przy Szkole Podstawowej nr 4 w Obornikach. Przedmiotem niniejszego zamierzenia budowlanego jest budowa obiektów sportowo-rekreacyjnych: torów typu pumptrack Easy Pump i Mini Pump wraz z oświetleniem. Celem inwestycji jest utworzenie nowego miejsca rekreacji i udostępnienie terenu różnym grupom użytkowników w każdym wieku.
2) Modernizacja skateparku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach. Zamówienie polega na rozbudowie istniejącego skateparku w kompleksie boisk wielofunkcyjnych przy ul. Szkolna w miejscowości Oborniki. Na zamówienie składa się: rozbiórka istniejącego placu do gry w szachy plenerowe oraz kolidującej infrastruktury (ogrodzenie, ławki, kosz na śmieci), wycinka kolidujących drzew, wykonanie nawierzchni betonowej oraz renowacja istniejącej nawierzchni, instalacja urządzeń skateparku, ogrodzenie terenu, wykonanie instalacji oświetlenia terenu.
2. Dodatkowe informacje: roboty odbywać się będą równocześnie z innymi robotami budowlanymi na terenie bezpośrednio sąsiadującym (m.in. wspólne drogi transportowe do terenu budowy). Ponadto roboty odbywać się będą na działkach, na których funkcjonują placówki oświatowe. W związku z powyższym należy zachować szczególną ostrożność przy wykonywaniu robót oraz zadbać o należyte zabezpieczenie i oznakowanie placu budowy. Ze względu na dofinansowanie zadania zamawiający będzie wymagał od wykonawcy kosztorysu powykonawczego robót.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
UWAGA!!!: załączona dokumentacja projektowa dotycząca budowy miejsca rekreacji rowerowej (pumptrack) przy Szkole Podstawowej nr 4 w Obornikach obejmuje szerszy zakres robót niż zakres stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia tj. przedmiotem niniejszego zamówienia jest wyłącznie realizacja Zadania nr 2 oznaczonego jako „Tory pumptrack wraz z oświetleniem” (linia koloru fioletowego oznaczona na projekcie zagospodarowania terenu - podział na zadania). Dokumentacja projektowa dotycząca modernizacji skateparku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach obejmuje w całości wykonanie przedmiotu zamówienia dotyczącego modernizacji skateparku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2065129,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3567000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2065129,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROGRES Sebastian Kurpisz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6972041366
7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 40/9
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2065129,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |