„Realizacja zajęć specjalistycznych przez logopedę i neurologopedę z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności lub zagrożenia niepełnosprawnością do podjęcia nauki w szkole w ramach zadań WOKRO”
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. HM. ZYGMUNTA IMBIEROWICZA W KŁECKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00302390
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-25 15:10
- Lokalizacja
- Kłecko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7841675289
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w dziedzinie zdrowiaUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
9 przyznanych
Agnieszka CzajkowskaGniezno, PL
28 000 PLNNatalia MaciuszekKłecko, PL
8000 PLNMarlena BiałeckaGniezno, PL
12 000 PLNAleksandra LubczakGniezno, PL
12 000 PLNAgnieszka Kwitowska-RadwiłowiczGniezno, PL
8000 PLNAnna MatysiakGniezno, PL
6000 PLNArleta StaśkiewiczGniezno, PL
16 000 PLNKatarzyna StećWoźniki, PL
16 000 PLNKarolina Łapacz-DobrzyckaGniezno, PL
12 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.