Przegląd okresowy P5 (G) lokomotywy 409Da (Ls-180)
3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00303293
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-26 10:59
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762431902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji lokomotyw
Wykonawcy
3 przyznane
ARKADIUSZ WÓJTŁódź, PL
218 940 PLNARKADIUSZ WÓJTŁódź, PL
218 940 PLNARKADIUSZ WÓJTŁódź, PL
202 599,45 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.