SZPiFP-17-24 Dostawa i instalacja siłowni telekomunikacyjnych w obiektach Posterunku Policji w Niemczu oraz Posterunku Policji w Laskowicach Pomorskich
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00303761
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-26 12:30
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5540312993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Awaryjne urządzenia energetyczne
Wykonawcy
2 przyznane
"DELTA ELECTRONICS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
48 831 PLN"DELTA ELECTRONICS (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
48 831 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.