SZPiFP-15-24 Dostawa sprzętu teleinformatycznego – sieciowego
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00304375
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-26 14:18
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5540312993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia siecioweSprzęt telefonicznyRutery sieciowe
Wykonawcy
3 przyznane
COMTEL IMPORT-EKSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
44 800 PLNB27 Sp. z o.o. Sp.k.Warszawa, PL
120 527,7 PLNB27 Sp. z o.o. Sp.k.Warszawa, PL
163 245,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.