Przeprowadzenie modernizacji i dostosowania budynku Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej
Dom Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453186
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-09 15:20
- Lokalizacja
- Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b342b7e-272d-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 6561202856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453186 z dnia 2024-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeprowadzenie modernizacji i dostosowania budynku Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292398393
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Koniecpolska 20
1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpswloszczowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dpswloszczowa.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie modernizacji i dostosowania budynku Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie do wymogów ochrony przeciwpożarowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b342b7e-272d-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00359569
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych. (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) [zwanej dalej także „ustawą Pzp”] w którym Zamawiający udziela zamówienia po negocjacjach tylko z jednym Wykonawcą. W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trypie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt 1 Pzp ogłoszonym w BZP nr 2024/BZP 00318835/01 z dnia 2024-05-10, na części od I –III nie złożono żadnej oferty, natomiast złożona na część IV oferta została odrzucona na skutek nie złożenia przez Wykonawcę na żądanie Zamawiającego wymaganych przez niego dokumentów, w terminie wskazanym przez Zamawiającego. Na skutego czego przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione, zaś pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.ZP.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Część I – Wykonanie instalacji elektrycznej dla Wył PWP
• Część II – Wykonanie instalacji elektrycznej dla oddymiania
• Część III – Wykonanie instalacji dla oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego
• Część IV – Przystosowanie klatki schodowej do przepisów p. poż.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31625100-4 - Systemy wykrywania ognia
31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
45000000-7 - Roboty budowlane
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sambel Sp. z o.o.; Instalatorstwo Elektryczne Paweł Gwiazda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6090070905; 6090022697
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa; Secemin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159877,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-06-17 do 2024-08-12| 2024-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |