Usługa konserwacji, przeglądu i napraw drobnego sprzętu AGD oraz sprzętu gastronomicznego i chłodniczego
28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00305160
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-29 09:19
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8212680541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu restauracyjnego
Wykonawcy
2 przyznane
5SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
138 015,84 PLN5SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
138 015,84 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.