Świadczenie usług cateringowych w trakcie prowadzenia szkoleń
ŁÓDZKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W BRATOSZEWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00305420
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-29 10:35
- Lokalizacja
- Bratoszewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7331305961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi kawiarnianeUsługi dostarczania posiłkówUsługi dowożenia posiłkówUsługi podawania posiłków
Wykonawcy
18 przyznanych
ANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
17 480,76 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
19 069,92 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
19 069,92 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
17 480,76 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
15 891,6 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
14 302,44 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
12 713,28 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
14 302,44 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
17 480,76 PLNJAROSŁAW WIŚNIKŁódź, PL
18 254,94 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
15 891,6 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
17 480,76 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
14 302,44 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
15 891,6 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
17 480,76 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
17 480,76 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
15 891,6 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
17 480,76 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.