Budowa sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Iłży wraz z łącznikiem oraz modernizacją kotłowni
Powiat Radomski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00305531
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00305531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-29 10:58
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf6d5405-e053-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 670223110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00305531 z dnia 2024-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Iłży wraz z łącznikiem oraz modernizacją kotłowni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Mazowieckiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3655801
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spradom.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spradom.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Iłży wraz z łącznikiem oraz modernizacją kotłowni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf6d5405-e053-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00305531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048105/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Iłży wraz z łącznikiem oraz modernizacją kotłowni - Zwiększenie dostępności infrastruktury sportowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00240807
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ON.272.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5987415,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa sali sportowej warz z łącznikiem przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży na działkach: 929/3, 929/2, 928/1, 927, 926/1.
Projektowany obiekt to jednokondygnacyjna hala sportowa z trybuną składaną wraz z parterowym, niskim zapleczem magazynowym, szatniowym, sanitarnym z łącznikiem do istniejącej szkoły. Budynek nie jest podpiwniczony.
Projektowany budynek na działce nr ew. 929/3:
Powierzchnia zabudowy: 1 077,73 m2
Powierzchnia użytkowa: 984,57 m2
Powierzchni całkowita: 1 077,73 m2
Kubatura: 7 566,73 m3
Ilość kondygnacji: 1
Wysokość: 6,40 m, 6,98 m, 11,90 m
Zakres robót ujęty w przedmiarze przedmiotu opracowania zawiera zestawienie przewidzianych do wykonania robót podstawowych w kolejności technologicznej ich wykonania wraz z ich szczegółowym opisem lub ze wskazaniem podstaw ustalających szczegółowy opis oraz wraz ze wskazaniem właściwych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a także z obliczeniem i zestawieniem liczby jednostek przedmiarowych robót podstawowych, m.in.:
I Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
1. Roboty ziemne i przygotowawcze;
2. Stan surowy;
3. Stan wykończeniowy wewnętrzny;
4. Stan wykończeniowy zewnętrzny;
5. Roboty w istniejącym budynku;
6. Zagospodarowanie terenu;
II Instalacje elektryczne
1. Zasilanie Sali Sportowej;
2. Zasilenie rozdzielnic;
3. Instalacje elektryczne;
4. Instalacja odgromowa;
III Instalacja Kanalizacji
1. Wykopy;
2. Instalacja wody;
3. Instalacja wody zimnej p.poż.;
4. Instalacja rur ze stali;
5. Instalacja C.T.
6. Kotłownia;
7. Instalacja wentylacji;
8. Instalacja freonowa;
9. Przyłącze kanalizacji sanitarnej;
IV Wyposażenie sali sportowej
1. Kosze centralne i treningowe
2. Słupki do siatkówki i Słupki wolnostojące do badmintona
3. Stanowisko sędziowskie,
4. Bramki do piłki ręcznej oraz do piłki nożnej
5. Drabinki i drążki gimnastyczne,
6. Materace gimnastyczne,
7. Tablica uniwersalna do wyświetlania wyników,
8. Siatka ochronna na okna i Kotara grodząca
9. Wózki przejezdne do transportu słupków i transportu piłek oraz wózek na materace
10. Stojak przejezdny na piłki, wózek do transportu bramek
11. Podium dla zwycięzców,
12. Trybuna teleskopowa czterorzędowa.
V. Wyposażenie zaplecza
1. Szafki szatniowe z ławeczkami,
2. Podnośnik (platforma) do pionowego transportu osób,
3. Akcesoria łazienkowe (dozowniki mydła, pojemniki na rącznik, podajniki na papier toaletowy, kosze na śmieci, lustra, szczotki do WC),
4. Osłony grzejnikowe
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), opinii geotechnicznej i dokumentacji badań podłoża gruntowego wraz z projektem, oraz w przedmiarach robót .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
44621200-1 - Kotły grzewcze
37442900-8 - Różnorodny sprzęt gimnastyczny
42416100-6 - Windy
39290000-1 - Wyposażenie różne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6308666,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16729279,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6308666,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cezary Stanisławek CZARBUD USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481068222
7.3.3) Ulica: Wolanowska 87D
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6308666,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |