Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Pankach - etap II

Związek Międzygminny Panki-Przystajń ds. Ochrony Wód

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00305556
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00305556/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-29 11:04
Lokalizacja
Panki, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4535eeea-f336-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
Identyfikator
5741879560
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi sporządzania mapRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty inżynieryjne i budowlaneModernizacja zakładówRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalacje zasilania elektrycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00305556 z dnia 2024-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Pankach - etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Międzygminny Panki-Przystajń ds. Ochrony Wód

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151987294

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łąkowa

1.5.2.) Miejscowość: Panki

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-140

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zmpp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zmpp.4bip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4535eeea-f336-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Pankach - etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4535eeea-f336-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00305556

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00241836/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Pankach - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00273482

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZMPP.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień i pozwoleń oraz wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji oczyszczalni ścieków w miejscowości Panki, ul. Łąkowa 8 na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego, poprzez:

Modernizację obiektów
• Budynek technologiczny – wymiana sterownika, wymiana prasy
• Stacja dmuchaw – wykonanie kanalizacji i komunikacji sieciowej
• Zespół stacji zlewczej - wykonanie kanalizacji i komunikacji sieciowej

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie rozruchu urządzeń, prób końcowych i eksploatacyjnych oraz ubezpieczenie budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71354000-4 - Usługi sporządzania map

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45259900-6 - Modernizacja zakładów

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wartość oferty najkorzystniejszej przekracza możliwości finansowe Zamawiającego

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1498745,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1799982,00 PLN

2024-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane