„Dostawa materiałów do analiz oraz leków i preparatów weterynaryjnych dla potrzeb Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej w Krakowie”

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00172750
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00172750/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-02 10:15
Lokalizacja
Rząska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51e87760-5f06-4703-b1fb-688528b76c64
Identyfikator
5130222434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjneKultury mikrobiologiczneRóżne produkty leczniczeSurowice odpornościowe oraz immunoglobulinyOdczynniki do badania krwiOdczynniki chemiczne

Wykonawcy

15 przyznanych

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00172750 z dnia 2025-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa materiałów do analiz oraz leków i preparatów weterynaryjnych dla potrzeb Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej w Krakowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Rząska

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.latocha@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa materiałów do analiz oraz leków i preparatów weterynaryjnych dla potrzeb Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej w Krakowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51e87760-5f06-4703-b1fb-688528b76c64

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00172750

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044902/60/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.24 „Dostawa materiałów do analiz oraz leków i preparatów weterynaryjnych dla potrzeb Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej w Krakowie”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662847

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 80/MED/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gotowe podłoża mikrobiologiczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 78706,04 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podłoża do badania powierzchni i powietrza

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 2832,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Materiały do analiz do zgrzewarki Quanti Tray Plus

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 46100,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczepy wzorcowe i biologiczne materiały odniesienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.) Wartość części: 11583,26 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podłoża sypkie

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 5123,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Różne materiały do analiz

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 11019,02 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Leki i preparaty weterynaryjne

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.) Wartość części: 22248,22 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Surowice do aglutynacji szkiełkowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 33651500-3 - Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny

4.5.5.) Wartość części: 3425,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestawy lateksowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 7410,00 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Materiały diagnostyczne do aparatów bioMerieux

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696200-7 - Odczynniki do badania krwi

4.5.5.) Wartość części: 35007,00 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odczynniki chemiczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.5.) Wartość części: 39662,74 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szybki testy diagnostyczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 6900,00 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Testy do biologii molekularnej

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 6900,00 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odczynniki chemiczne do badania wody HACH

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.5.) Wartość części: 22123,28 PLN

Część 15

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Test diagnostyczny RAID 8

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.) Wartość części: 23000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 14

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 14)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12075,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21468,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12075,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 14)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1. Alchem Grupa Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272355435

7.3.3) Ulica: Ul. Polna 21

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 14)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12075,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2025-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy