"Roboty budowlane w DPS Wirów funkcjonującym w zabytkowym Dawnym Zespole Klasztornym w Wirowie.”
Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00305859
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00305859/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-29 12:09
- Lokalizacja
- Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e5e4ed4-e5f2-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 8231627536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00305859 z dnia 2024-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Roboty budowlane w DPS Wirów funkcjonującym w zabytkowym Dawnym Zespole Klasztornym w Wirowie.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581771
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 23
1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 257817400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-sokolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-sokolowski.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-sokolowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-sokolowski/demand/152265/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Roboty budowlane w DPS Wirów funkcjonującym w zabytkowym Dawnym Zespole Klasztornym w Wirowie.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e5e4ed4-e5f2-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00305859
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034294/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Roboty budowlane w DPS Wirów funkcjonującym w zabytkowym Dawnym Zespole Klasztornym w Wirowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00251421
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Fn.272.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1422731,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania w formule zaprojektuj i wybuduj na podstawie Programu Funkcjonalno – Użytkowego inwestycji obejmującej, w szczególności wykonanie dokumentacji projektowej pn.: „Roboty budowlane w DPS Wirów funkcjonującym w zabytkowym Dawnym Zespole Klasztornym w Wirowie.”
2. Przedmiotem zamówienia jest:
- opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych we wszystkich branżach niezbędnych do wykonania robót budowlanych;
- remont istniejącej elewacji;
- wymiana stolarek zewnętrznych okiennych i drzwiowych;
- wykonanie instalacji deszczowej.
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 5 do SWZ – Pogram Funkcjonalno - Użytkowy. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny realizacji całości zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45262520-2 - Roboty murowe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45232460-4 - Roboty sanitarne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dnia 03 kwietnia 2024r. o godzinie 10:30 komisja przetargowa otworzyła oferty złożone do zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym z możliwością negocjacji ogłoszonego w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2024/BZP 00251421/01 w dniu 19 marca 2024r. na "Roboty budowlane w DPS Wirów funkcjonującym w zabytkowym Dawnym Zespole Klasztornym w Wirowie”. W wymaganym terminie wpłynęły 2 oferty:1) HYDRATEC Sp. z o.o., ul. por. Anatola Radziwonika 12, 15-166 Białystok, oferta na kwotę brutto: 4 608 000,00 zł;
2) BUDIR SYSTEM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Aleja gen. Władysława Sikorskiego 9C lok. 19, 02-758 Warszawa, oferta na kwotę brutto: 3 650 033,61 zł.
Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę brutto 1 780 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 ust 3 ustawy Pzp.
Zamawiający stwierdza, że cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie będzie mógł zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2024-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |