Świadczenie usług polegających na prowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz dodatkowych usług terapeutów, fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów, logopedów i innych specjalistów

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY W BARCICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00306035
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-29 12:45
Lokalizacja
Barcice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5811487754
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi rehabilitacyjneUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

Wykonawcy

8 przyznanych

Anna SkonieczkaRyjewo, PL
25 200 PLN
Małgorzata MazurowskaSztum, PL
28 800 PLN
JOANNA ELŻBIETA JASIŃSKAKamionka, PL
35 640 PLN
Patrycja KwiatkowskaSusz, PL
36 000 PLN
EMILIA OSTROWSKA GABINET TERAPEUTYCZNY "CZARNY KOT"Kwidzyn, PL
36 300 PLN
Marcin Ostrowski SPORT-REHKwidzyn, PL
36 000 PLN
Wioletta Wacławska-GrzesiakKwidzyn, PL
21 600 PLN
Renata BoczekRyjewo, PL
18 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.