Modernizacja kompleksu sportowego w Uszwi

GMINA GNOJNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00306689
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00306689/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-29 14:58
Lokalizacja
Gnojnik, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ca76504-f896-11ee-8d01-6607a228ef1b
Identyfikator
8691186447
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00306689 z dnia 2024-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego w Uszwi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNOJNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 363

1.5.2.) Miejscowość: Gnojnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-864

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gnojnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gnojnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl (https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f346d5c6-e570-4aae-88e4- cb872f5d179a); www.gnojnik.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego w Uszwi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ca76504-f896-11ee-8d01-6607a228ef1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306689

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00283283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiD.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217826,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Remont piłkochwytów całego kompleksu sportowego w miejscowości Uszew. Należy zdemontować starą siatkę piłkochwytów wraz z naciągami, zwinąć w rolki i przetransportować w miejsce składowania wskazane przez
zamawiającego. Podmurówka i słupy piłkochwytów na odcinku 66,5m między górnym a dolnym boiskiem podlegają wyprostowaniu i ustawieniu do pionu np. poprzez miejscowe odkopanie i regulację lub w przypadku słupów odkopanie i naciągnięcie konstrukcji. Należy zamontować nową siatkę ocynkowaną wysokości 4+2 m grubości 3,5mm wraz z nowymi elementami mocującymi oraz naciągami. Dodatkowo przewidziano naciągi na wysokości 0,5m oraz 5,5m ze stalowej linki naciągowej ocynkowanej o 6 mm splot 6x19. We furtkach należy zamontować nowe zamki z wkładkami patentowymi, klamkami i szyldami oraz wymienić wypełnienie z siatki na panel ogrodzeniowy 3D. Za bramkami do piłki nożnej należy odtworzyć piłkochwyty drugiego rzędu na słupach stalowych z siatką tekstylną wielkości oczka: 4,5 x 4,5 cm, grubość siatki: 3 mm.
2. Przewidziano oczyszczenie strumieniowe poprzez piaskowanie oraz podwójne malowanie słupów piłkochwytów z odtłuszczeniem, pomalowaniem farbą podkładową przeciwrdzewną oraz podwójne malowanie farbą olejną nawierzchniową.
3. Konserwacja dolnego boiska do piłki nożnej poprzez wymianę 2 kompletów siatki do bramki 5,0 x 2,0 m. Wymiar siatki 205x510 cm, głębokość góra/dół: 80/150 cm, grubość splotu 4 mm. Prace konserwacyjne obejmują spulchnianie i
rozluźnianie górnej warstwy wypełnienia z uzupełnianiem i równomiernym rozprowadzaniem wypełnienia z granulatu na całej powierzchni boiska, czyszczenie powierzchni, szczotkowanie „twardej” nawierzchni, które powoduje podniesienie włókien trawy, przeczesanie „miękkich” włókien trawy w celu wyrównania nawierzchni i wczesanie granulatu oraz odmalowanie linii boiskowych do piłki nożnej.
4. Należy dostarczyć i zamontować tablicę informacyjną według wytycznych i projektu zamawiającego.
Wszelkie zastosowane materiały budowlane przed wbudowaniem należy przedłożyć do akceptacji Zamawiającemu.
Prace budowlane i montażowe wykonywać zgodnie ze sztuką budowlaną.
Wszystkie materiały budowlane muszą bezwzględnie posiadać aktualne atesty, aprobaty techniczne oraz certyfikaty
dopuszczające do ich stosowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.
2024-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane