Budowa Gminnego Przedszkola w Michałowie - Etap I.

Gmina Michałowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00306867
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00306867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-29 19:53
Lokalizacja
Michałowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49debd4d-c9e2-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
9662101673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00306867 z dnia 2024-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Gminnego Przedszkola w Michałowie - Etap I.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659438

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Białostocka 11

1.5.2.) Miejscowość: Michałowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-050

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 7131777

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowo.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.michalowo.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49debd4d-c9e2-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Gminnego Przedszkola w Michałowie - Etap I.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49debd4d-c9e2-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100811/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa Gminnego Przedszkola - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00102387

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa gminnego przedszkola pasywnego w Michałowie – Etap I. Inwestycja powstanie na działkach o nr geod. 597, części działki o nr geod. 596 (obręb Michałowo). Powierzchnia netto projektowanego budynku wynosi 1704,60m2. Łączny obszar objęty projektem wynosi 8 432,74 m2. Budynek został zaprojektowany z uwzględnieniem zasady „green infrastructure" tzn. został wpisany w otoczenie, od strony północnej budynku, z poziomu zero, znajduje się wejście na zielony dach (powierzchnia biologicznie czynna 530,49m2). Bryłę budynku zaprojektowano jako kolorową - z mieniących się różnymi kolorami płyt ze sprasowanej wełny skalnej. Budynek zostanie wyposażony w dźwig osobowy. W ramach etapu I planowane jest wykonanie takich prac jak: przygotowanie terenu, roboty ziemne, wykonanie fundamentów, izolacja fundamentów, roboty murowe, roboty żelbetowe, pokrycie dachu, wykonanie ścian działowych, wykonanie stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie posadzek, wykonanie sufitów podwieszanych, wykonanie elewacji. Wykonana zostanie instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna (m.in. instalacje oświetlenia ogólnego, ewakuacyjnego, ochrona odgromowa, przeciwporażeniowa, przeciwprzepięciowa), wentylacja mechaniczna, instalacja oddymiana grawitacyjnego klatki schodowej oraz przyłącze do sieci cieplnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji technicznej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót stanowiącą załącznik do SWZ. Prace należy wykonać zgodnie z prawem budowlanym i polskimi normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły oferty o udzielenie zamówienia publicznego. Zmawiający poinformował o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 9.411.000zł, zaś najkorzystniejsza oferta została złożona na kwotę 12.189.166,83zł. Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
2024-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane