Przebudowa dróg na terenie gminy Stubno
Gmina Stubno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00307372
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00307372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-30 09:55
- Lokalizacja
- Stubno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c5eef06-e688-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 7952306276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
STANISŁAW DRAKPrzemyśl, PL · lot 0
3 789 231,23 PLNSTANISŁAW DRAKPrzemyśl, PL · lot 1
3 692 082,02 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00307372 z dnia 2024-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Stubno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stubno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stubno
1.5.2.) Miejscowość: Stubno
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-723
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 7354004
1.5.8.) Numer faksu: 16 7336066
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@stubno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stubno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c5eef06-e688-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg na terenie gminy Stubno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c5eef06-e688-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00307372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008807/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg na terenie gminy Stubno - I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00251842
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 7481313,25 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 6082368,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg na terenie gminy Stubno: 1) Droga gminna 116502R Stubno2) Droga gminna 138520R Stubno
3) Droga wew. dz. nr 1908 Stubno
4) Droga wew. dz. nr 134/1 Stubno
5) Droga wew. dz. nr 1946, 1549/3, 1547/12, 1546/23, 1546/15 Stubno
6) Droga wew. dz. nr 1287/3 Stubno
7) Droga wew. dz. nr 1947 Stubno
8) Droga wew. dz. nr 1156/25 Stubno
9) Droga wew. dz. nr 1984/3 Stubno
10) Droga wew. dz. nr 175, 193/1 Barycz
11) Droga wew. dz. nr 168/1 Barycz
12) Droga wew. dz. nr 163/1, 163/4 Barycz
13) Droga wew. dz. nr 22 Stubienko
14) Droga wew. dz. nr 1335/5 Stubno
15) Droga gminna 116505R Stubienko - Szkoła - Skład Buraczany
16) Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Stubienko na dz. o nr. ewid. 211/1 ; 210; 22;209
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 3789231,23 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg na terenie gminy Stubno - część 2:1) Droga gminna 116513R Kalników
2) Droga wew. dz. nr 1830 Kalników
3) Droga wew. dz. nr 1579, 1446 Kalników
4) Droga wew. dz. nr 3079 Kalników
5) Droga wew. dz. nr 2072 Kalników
6) Droga wew. dz. nr 1354 Kalników
7) Droga wew. dz. nr 2069 Kalników
8) Droga wew. dz. nr 3048 Kalników
9) Droga wew. dz. 90 Gaje
10) Droga wew. dz. nr 602 Hruszowice
11) Droga wew. dz. nr 187 Hruszowice
12) Droga wew. dz. nr 716/1 Nakło
13) Droga wew. dz. nr 619/1, 618/1, 617/1 Nakło
14) Droga gminna 116514R Starzawa
15) Droga wew. dz. nr 197, 199 Starzawa
16) Droga wew. dz. nr 269/12 Starzawa
17) Droga gminna nr 116508R Stubno przez Kolonię
18) Droga wew. dz. nr 795/11 Stubno
19) Droga wew. dz. nr 1363/25 Stubno
20) Droga wew. dz. nr 1156/65, 1156/73 Stubno
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 3692082,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3789231,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4405444,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3789231,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Roboty Ziemne Stanisław Drak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951044897
7.3.3) Ulica: Hubala 10
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3789231,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3692082,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4403952,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3692082,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Roboty Ziemne Stanisław Drak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951044897
7.3.3) Ulica: Hubala 10
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3692082,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2024-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |