Prace remontowe w budynku i na terenie posesji wynikające z rocznego przeglądu technicznego budynku wraz z uporządkowaniem okablowania

NARODOWY BANK POLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00307721
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00307721/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-30 11:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69e1f165-e840-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
5250008198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty izolacyjneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00307721 z dnia 2024-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w budynku i na terenie posesji wynikające z rocznego przeglądu technicznego budynku wraz z uporządkowaniem okablowania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-wpo1@nbp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zamowienia.nbp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka pieniężna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe w budynku i na terenie posesji wynikające z rocznego przeglądu technicznego budynku wraz z uporządkowaniem okablowania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69e1f165-e840-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00307721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00258686

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO1-EWS-241-0104/OOLubl/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 273122,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, w trybie „zaprojektuj i wybuduj”, w zakresie prac remontowych w budynku i na terenie posesji wynikających z rocznego przeglądu technicznego budynku wraz z uporządkowaniem okablowania.
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w nw. etapach:
1) Etap I - opracowanie Dokumentacji projektowej obejmującej projekt architektoniczno-budowlany, przeniesienie na Zamawiającego autorskich praw majątkowych, prawa wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do projektu architektoniczno-budowlanego,
2) Etap II
a) złożenie wniosku lub wniosków przez Wykonawcę, działającego w imieniu Zamawiającego, do Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Lublinie o uzyskanie prawomocnej decyzji na prowadzenie robót;
b) złożenie wniosku lub wniosków przez Wykonawcę, działającego w imieniu Zamawiającego, do Urzędu Miasta Lublin (Wydział Architektury i Budownictwa) o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę,
3) Etap III - opracowanie pozostałej części Dokumentacji projektowej, przeniesienie na Zamawiającego autorskich praw majątkowych, prawa wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do tej części Dokumentacji projektowej,
4) Etap IV
a) wykonanie robót na podstawie zaakceptowanej i odebranej Dokumentacji projektowej;
b) wykonanie i dostarczenie Dokumentacji powykonawczej wraz z przeniesieniem na Zamawiającego autorskich praw majątkowych, prawa wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do Dokumentacji powykonawczej;
c) sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie robót, realizowanych na podstawie Dokumentacji projektowej,
5) Etap V - realizacja 36 miesięcznej gwarancji jakości na Roboty i rękojmi za wady.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 497943,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 761000 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane