Sukcesywne dostawy produktów mleczarskich, mięsa, wędlin, konserw, przetworów mięsnych wykonywane do 30.04.2026 r. oraz drobiu wykonywane do 31.05.2026 r.

Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00172977
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00172977/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-02 11:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-768e69fa-1884-4fce-afec-2dfe09440e28
Identyfikator
5252539741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskieMleko i śmietanaMasłoProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneMięsoWędlinyKonserwy i przetwory z mięsaŚwieży dróbKurczętaIndykiWątróbki drobiowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00172977 z dnia 2025-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy produktów mleczarskich, mięsa, wędlin, konserw, przetworów mięsnych wykonywane do 30.04.2026 r. oraz drobiu wykonywane do 31.05.2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146349028

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konwiktorska 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-217

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniacps@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodmiescie.um.warszawa.pl/waw/cpssrodmiescie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cps-srodmiescie.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy produktów mleczarskich, mięsa, wędlin, konserw, przetworów mięsnych wykonywane do 30.04.2026 r. oraz drobiu wykonywane do 31.05.2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-768e69fa-1884-4fce-afec-2dfe09440e28

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00172977

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014331/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawy mięsa, wędlin, konserw i przetworów mięsnych

1.2.6 Dostawy nabiału

1.2.7 Dostawy drobiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00151108

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG.26.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 244285,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

 część nr 1 – dostawy produktów mleczarskich
1. Zamawiający w asortymencie przedmiotu zamówienia, określonym w OPZ oraz Formularzu Ofertowym, które stanowią odpowiednio Załącznik nr 1 i nr 2 do SWZ, wymaga aby:
1) wszystkie dostarczane produkty nosiły nazwę (logo) producenta na opakowaniach zbiorczych oraz na opakowaniach jednostkowych;
2) zgodnie z polską normą posiadały etykiety określające nazwę handlową produktu, skład surowcowy;
3) były świeże i pierwszej jakości;
4) produkty były oznakowane widocznym, aktualnym terminem przydatności do spożycia.
2. Wykonawca zobowiązany jest do:
- dostarczania produktów dopuszczonych do obrotu, towarów pierwszej jakości, zgodnych z obowiązującymi normami, oznakowanych nazwą handlową produktu, opakowanych i przewożonych w warunkach zgodnych z wymaganiami HACCP,
- realizowania dostaw, zgodnie z wymogami określonymi w przepisach prawa, w tym ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2022 r., poz. 2132, z późn. zm.),

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15510000-6 - Mleko i śmietana

15530000-2 - Masło

4.5.5.) Wartość części: 79523,81 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

 część nr 2 – dostawy mięsa, wędlin, konserw i przetworów mięsnych
Zamawiający w asortymencie przedmiotu zamówienia określonym w OPZ oraz Formularzu Ofertowym, które stanowią odpowiednio Załącznik nr 1 i nr 2 do SWZ, wymaga aby:
a) produkty posiadały nazwę (logo) producenta na opakowaniach zbiorczych oraz na opakowaniach jednostkowych;
b) produkty były świeże i dobrej jakości;
c) produkty były oznakowane widocznym, aktualnym terminem przydatności do spożycia;
d) produkty przetworzone (tj. wędliny, przetwory mięsne, konserwy), zgodnie z polską normą posiadały etykiety określające nazwę handlową produktu, procentowy skład surowcowy (tj. % zawartość mięsa w wędlinie, substancje stosowane w produkcji);
e) mięso świeże pochodziło ze zwierząt do lat 3 - produkowane w Polsce, ze zwierząt hodowanych w Polsce;
f) dostarczane produkty posiadały etykietę produktu – handlowy dokument identyfikacyjny (HDI);
g) mięso świeże nie zawierało okrywy tłuszczowej, ścięgien oraz błon.
Wykonawca, w ramach realizacji przedmiotu zamówienia, zobowiązany jest do:
- dostarczania produktów dopuszczonych do obrotu, pierwszej jakości, opakowanych i przewożonych w odpowiednich warunkach, zgodnie z wymaganiami HACCP,
- realizowania dostaw zgodnie z wymogami określonymi w przepisach prawa, w tym ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2022 r., poz. 2132, z późn. zm.),

4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15110000-2 - Mięso

15131130-5 - Wędliny

15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

4.5.5.) Wartość części: 133333,33 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

 część nr 3 – dostawy drobiu
Zamawiający w przedmiocie zamówienia określonego w powyższej specyfikacji asortymentowej oraz Formularza Ofertowym (Zał. nr 2 do SWZ) wymaga aby:
• produkty były z chowu wolnego, karmionego paszą bez GMO oraz antybiotyków;
• produkty posiadały nazwę (logo) producenta na opakowaniach zbiorczych oraz na opakowaniach jednostkowych;
• dostarczany produkt był świeży, dobrej jakości, pozbawiony resztek pierza, nieuszkodzony;
• produkty były oznakowane widocznym, aktualnym terminem przydatności do spożycia;
• dostarczane produkty posiadały etykietę produktu – handlowy dokument identyfikacyjny (HDI);
• były pierwszego gatunku oraz zgodne z polską normą.
Wykonawca, w ramach realizacji przedmiotu zamówienia, zobowiązuje się do:
- dostarczania produktów dopuszczonych do obrotu, pierwszej jakości, opakowanych i przewożonych w odpowiednich warunkach, zgodnie z wymaganiami HACCP,
- realizowania dostaw, zgodnie z wymogami określonymi w przepisach prawa, w tym ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2022 r., poz. 2132, z późn. zm.),

4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15112100-7 - Świeży drób

15112130-6 - Kurczęta

15112120-3 - Indyki

15112300-9 - Wątróbki drobiowe

4.5.5.) Wartość części: 31428,57 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, w związku z czym, postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie przepisu art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), tj.:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2025-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy