Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Dukli wraz z zagospodarowaniem terenu
GMINA DUKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00307995
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00307995/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-30 12:05
- Lokalizacja
- Dukla, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e198454-ecd0-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 6842364450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00307995 z dnia 2024-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Dukli wraz z zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DUKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Trakt Węgierski 11
1.5.2.) Miejscowość: Dukla
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@dukla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dukla.pl//
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e198454-ecd0-11ee-9c02-ce2b643d361d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Dukli wraz z zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e198454-ecd0-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00307995
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010802/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Dukli wraz z zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00264327
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OI.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach przedmiotowej inwestycji zamierza się wykonać remont Szkoły Podstawowej w Dukli. Budynek znajduje się przy ul. Kościuszki, działki nr 240/1, 192, obręb Dukla.
Cały zasadniczy układ konstrukcyjny i funkcja użytkowa istniejącego budynku po remoncie, pozostaje bez zmian w stosunku do układu obecnego. Zakres robót obejmuje:
A)
- wymianę instalacji elektrycznej w 3 kondygnacjach z aluminiowej na miedzianą,
- montaż klimatyzacji w 5 pomieszczeniach szkoły
- kompleksowy remont ścian i sufitów 3 kondygnacji (klasy, pomieszczenia
pomocnicze i klatki schodowe), ok. 3370 m2 polegający na skuciu tynków
wewnętrznych w klasach i na korytarzach, wykonaniu nowych wraz z malowaniem oraz nałożeniu tynku mineralnego z groszku na wysokości 1,40m (po uprzednim demontażu boazerii)
- wymianę parkietu na wykładzinę w 14 pomieszczeniach klasowych oraz
w pomieszczeniach pomocniczych, ok. 760 m2 wraz z wyniesieniem
i zabezpieczeniem mebli na czas prac
B)
- malowanie elewacji budynku szkoły od strony wschodniej i południowej
na wysokości 3m i wymiana płytek elewacyjnych do wysokości 0,5m na budynku,
- odnowienie elewacji budynku przy ul. Kościuszki 11 wraz z wymianą rynien i rur spustowych,
- utwardzenie terenu przy szkole (pod miejsca postojowe wraz z placem
manewrowym, zgodnie z dokumentacją)
- wykonanie ogrodzenia szkoły wraz z bramkami wejściowymi i bramą wyjazdową
- modernizację placu zabaw (wymiana zniszczonych zabawek na nowe).
W przypadku zakresu A prace prowadzić należy bezwzględnie w terminie wakacyjnym, tj. od 24 czerwca 2024 r. do 23 sierpnia 2024 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45410000-4 - Tynkowanie
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45432210-9 - Wykładanie ścian
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45442110-1 - Malowanie budynków
45431000-7 - Kładzenie płytek
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
34928472-7 - Oznakowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1891181,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1891181,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1891181,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ACORDI Dominik Ziobro
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180773870
7.3.3) Ulica: ul. Budziwojska 36
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-317
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1891181,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2024-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |