Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Mikołowie – dostawa i montaż (BUDŻET OBYWATELSKI)

Gmina Mikołów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00308166
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00308166/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-30 12:40
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4d6f359-e144-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
6351805347
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN CICHOPEKMysłowice, PL · lot 0
181 909,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00308166 z dnia 2024-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Mikołowie – dostawa i montaż (BUDŻET OBYWATELSKI)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_mikolow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Mikołowie – dostawa i montaż (BUDŻET OBYWATELSKI)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4d6f359-e144-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00308166

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049236/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja placu zabaw przy SP nr 7 w Mokrem w formule zaprojektuj i wybuduj (Budżet Obywatelski)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00247091

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP.1.2024.UM.MOSiR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Mikołowie - Mokrem, obejmująca zakresem wykonanie robót budowlanych związanych z dostawą, montażem:

• 1 zestawu modułowego składającego się z trzech ślizgawek, rury strażackiej, ścianki wspinaczkowej, wejścia w postaci schodów, tuby łączącej podesty oraz wejścia w postaci tunelu linowego;
• wymianę nawierzchni bezpiecznej na nawierzchnię bezpieczną syntetyczną EPDM wraz z obrzeżami;
• uzupełnienie i odpowiednie przygotowanie podbudowy;
• wykonanie utwardzonego dojścia do placu zabaw;
• urządzenie zieleni - uzupełnienie ziemi, wyrównanie i obsianie trawą terenu bezpośrednio sąsiadującego z wykonywanym obiektem.

Inwestycja zlokalizowana będzie w Mikołowie – Mokrem przy ul. Zamkowej 1 na części działki o nr 553/12.
W ramach zadania należy dostarczyć i zamontować nowe elementy spełniające minimalne wymagania opisane w „Opisie Przedmiotu Zamówienia” (zw. dalej OPZ)

Wymagania dotyczące wykonania robót budowlanych
Roboty budowlano-montażowe wykonać w zakresie niezbędnym do osiągnięcia zamierzonego efektu z uwzględnieniem wywozu i utylizacji odpadów. Wywóz gruzu i odpadów powstałych w trakcie robót, utylizację odpadów niebezpiecznych, wykona Wykonawca we własnym zakresie i na swój koszt.
Wykonawca wykona wszystkie inne prace niezbędne do kompletnego zrealizowania zadania.
Pełna odpowiedzialność za osiągnięcie celu spoczywa na Wykonawcy.
Należy uwzględnić prowadzenie prac w sposób zapewniający normalne użytkowanie pozostałej części terenu znajdującej się w pobliżu miejsca prowadzenia prac.

Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

2. OPZ wraz z załącznikami stanowi podstawę do sporządzenia ofertowej kalkulacji na kompleksową realizację zadania obejmującego wszystkie wymagane prawem uzgodnienia i zgłoszenia oraz wszelkie prace wykonawcze budowlano-montażowe.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w OPZ, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181909,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212790,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181909,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Masters Rubber Cichopek Roman

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9541894048

7.3.3) Ulica: F. Chopina 38/16

7.3.4) Miejscowość: Mysłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181909,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane