IV Liceum Ogólnokształcące ul. Kozielska 1a - wyposażenie strzelnicy wraz z modernizacją istniejących pomieszczeń (3)
Miasto Gliwice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00308535
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00308535/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-30 13:44
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8804012c-cfc3-11ee-875e-a22221c84ba7
- Identyfikator
- 6311006640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00308535 z dnia 2024-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
IV Liceum Ogólnokształcące ul. Kozielska 1a - wyposażenie strzelnicy wraz z modernizacją istniejących pomieszczeń (3)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gliwice
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 21
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 238-55-30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: za@um.gliwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gliwice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8804012c-cfc3-11ee-875e-a22221c84ba71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
IV Liceum Ogólnokształcące ul. Kozielska 1a - wyposażenie strzelnicy wraz z modernizacją istniejących pomieszczeń (3)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8804012c-cfc3-11ee-875e-a22221c84ba7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00308535
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024813/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 IV Liceum Ogólnokształcące ul. Kozielska 1a - wyposażenie strzelnicy wraz z modernizacją istniejących pomieszczeń [3]
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00213239
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZA.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1921095,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.:
IV Liceum Ogólnokształcące ul. Kozielska 1a - wyposażenie strzelnicy wraz z modernizacja istniejących pomieszczeń [3], w tym:
1) wykonanie robót budowlanych, a w szczególności:
a) doposażenie strzelnicy podziemnej i pomieszczeń pomocniczych w sprzęt i instalacje wskazane w załączonym projekcie technologii strzelnicy,
b) modernizacja pomieszczeń, w których dotychczas była magazynowana bron, wraz z ich dostosowaniem i doposażeniem w sprzęt i instalacje wymagane przepisami prawa dla pomieszczeń magazynowania broni,
c) modernizacji pomieszczenia klatki schodowej prowadzącej do strzelnicy podziemnej i magazynu broni,
d) modernizacji pozostałych pomieszczeń budynku strzelnicy na potrzeby strzelnicy,
e) budowa wiaty na potrzeby strzelnicy,
f) zagospodarowanie terenu na potrzeby strzelnicy,
wraz z robotami towarzyszącymi oraz czynnościami niezbędnymi do realizacji robót budowlanych opisanych w niniejszej umowie,
2) opracowanie w formie projektu wykonawczego rozwiązań projektowych na potrzeby realizacji robót budowlanych,
3) sprawdzenie strzelnicy za pośrednictwem instytucji naukowo - badawczej uprawnionej do prowadzenia badań z zakresu balistyki zewnętrznej i końcowej w celu spełnienia wymagań warunków zapewniających
bezpieczeństwo podczas strzelań przez żołnierzy Sił Zbrojnych RP wraz z uzyskaniem orzeczenia o bezpieczeństwie użytkowania,
4) przygotowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawarty jest w:
a) Programie funkcjonalno - użytkowym wraz ze wszystkimi jego załącznikami,
b) wzorze umowy i niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
Zamawiający informuje, ze kwota brutto, jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi 2.126.652,69 zł. Wskazana kwota nie jest tożsama z szacunkowa wartością kosztów zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
35210000-9 - Cele strzelnicze
37462180-9 - Tarcze
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3198495,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4163550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3198495,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JS INVEST Group Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6252462453
7.3.3) Ulica: Chorzowska 44c
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3198495,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |