Świadczenie usług asystenckich przez asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością w miejscu zamieszkania lub na terenie miasta Gniezna

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GNIEŹNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00309536
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-02 11:40
Lokalizacja
Gniezno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7841062090
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

Wykonawcy

3 przyznane

POMAGAMY24H.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
48 990 PLN
POMAGAMY24H.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
48 990 PLN
POMAGAMY24H.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
48 990 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.