Modernizacja infrastruktury kulturalnej w miejscowości Kowale i Zawyki, gm. Suraż.
Gmina Suraż
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00309918
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00309918/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-02 19:18
- Lokalizacja
- Suraż, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d197538-edc6-11ee-9d6d-ce35ff56444c
- Identyfikator
- 9661722485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00309918 z dnia 2024-05-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury kulturalnej w miejscowości Kowale i Zawyki, gm. Suraż.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suraż
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659154
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 16
1.5.2.) Miejscowość: Suraż
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-105
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umsuraz@zetobi.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suraz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umsuraz.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury kulturalnej w miejscowości Kowale i Zawyki, gm. Suraż.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d197538-edc6-11ee-9d6d-ce35ff56444c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00309918
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055095/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja infrastruktury kulturalnej w miejscowości Kowale i Zawyki gmina Suraż
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00266461
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj przy realizacji inwestycji dotyczącej modernizacji infrastruktury kulturalnej w miejscowości Kowale, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załącznik nr 7a do SWZ, na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45233140-2 - Roboty drogowe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 808002,11 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj przy realizacji inwestycji dotyczącej modernizacji infrastruktury kulturalnej w miejscowości Zawyki, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załącznik nr 7b do SWZ, na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45233140-2 - Roboty drogowe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 990076,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2024-05-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |