Przebudowa drogi gminnej nr 000401F– w m. Motylewo, gmina Bogdaniec

Gmina Bogdaniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00309957
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00309957/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-03 21:16
Lokalizacja
Bogdaniec, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6f83e50-f347-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
Identyfikator
5992775846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00309957 z dnia 2024-05-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 000401F– w m. Motylewo, gmina Bogdaniec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bogdaniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 45

1.5.2.) Miejscowość: Bogdaniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-450

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: PRZETARGI@BOGDANIEC.PL

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bogdaniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bogdaniec.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 000401F– w m. Motylewo, gmina Bogdaniec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6f83e50-f347-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00309957

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006012/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej nr 000401F w m. Motylewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00274113

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.04.2024.MGL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania jest realizacja zadania pn. Przebudowa drogi gminnej nr 000401F w m. Motylewo, gm. Bogdaniec.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena jaką Wykonawcy zaoferowali na wykonanie zamówienia przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na jego sfinansowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214249,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 300304,51 PLN

2024-05-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane