Modernizacja oświetlenia ul. Św. Jana Pawła II w Kołobrzegu
Gmina Miasto Kołobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00310244
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00310244/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-06 09:27
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f27d936b-ecd1-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 6711698541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00310244 z dnia 2024-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ul. Św. Jana Pawła II w Kołobrzegu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Kołobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920736
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 13
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.kolobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://i-kolobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/umkolobrzeg/public/postepowanie?postepowanie=647242051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ul. Św. Jana Pawła II w Kołobrzegu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f27d936b-ecd1-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00310244
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00567012/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.57 Modernizacja oświetlenia ul. Św. Jana Pawła II w Kołobrzegu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00265768
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.20.2024.I
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 707293,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowa inwestycja ma na celu modernizację istniejącego oświetlenia drogowego w technologii opraw rtęciowych wyładowczych zamontowanych na istniejących słupach stalowych po dwie oprawy na każdym słupie bez oświetlanie przejść dla pieszych w obrębie ulic krzyżujących się z ul. Jana Pawła II w Kołobrzegu.
Główne etapy:
a) modernizacja oświetlenia drogowego i oświetlenia skrzyżowań w zakresie wymiany istniejących słupów oświetleniowych w miejsce istniejących z korektą ich usytuowania względem miejsc kolizyjnych lub poprawą zagospodarowania pasa drogowego wraz wymianą istniejących opraw rtęciowych na LED przy założeniach, że w miejsce istniejących dwóch opraw rtęciowych montujemy 1 kpl. oprawy LED przystosowanej do funkcjonowania z systemem inteligentnego miasta (SMART CITY) umożliwiającego zarządzanie, kontrolę i inteligentną redukcję mocy.
b) budowa doświetlenia przejść dla pieszych w obrębie dróg dojazdowych i przecinających ul. Jana Pawła II tworząc z nią skrzyżowania stanowiące strefy konfliktowe podwyższonego ryzyka z punku bezpieczeństwa ruchu drogowego
c) system inteligentnego miasta (SMART CITY) umożliwiającego zdalne zarządzanie, kontrolę i inteligentną redukcję mocy wraz z podglądem i analizą parametrów pracy opraw oświetleniowych, natężenia ruchu, wizualizacji światłości itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 737115,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 860000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 737115,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dobry Projekt Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6711853415
7.3.3) Ulica: Jana Matejki 8/3
7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 78-100
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 737115,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-178.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie jest dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - udział tych środków w wartości zamówienia: 35,35% zadania netto.| 2024-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |