SVA/W/J/4620-4/2024: Wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym wykonaniu łazienek oraz obudowy schodów w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00310493
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00310493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-06 10:35
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5788f27b-cf06-11ee-875e-a22221c84ba7
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00310493 z dnia 2024-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/W/J/4620-4/2024: Wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym wykonaniu łazienek oraz obudowy schodów w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/W/J/4620-4/2024: Wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym wykonaniu łazienek oraz obudowy schodów w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5788f27b-cf06-11ee-875e-a22221c84ba7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00310493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00209054
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/W/J/4620-4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 676167,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym wykonaniu łazienek oraz obudowy schodów w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie".
Zamówienie obejmuje w szczególności:
- wykonanie podłoża pod posadzki na gruncie oraz na stropie,
- wykonanie posadzek,
- wykonanie okładzin ścian i sufitów,
- ślusarkę oraz elementy wyposażenia wbudowanego.
Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia określa dokumentacja (dokumentacja projektowa, STWiOR i przedmiar) stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 705 000,00 zł. W postępowaniu zostały złożone dwie oferty przez:1. Adam Nowakowski wspólnik spółki cywilnej PPHU s.c. ul. Stefana Czarnieckiego, nr 34 05-120 Legionowo oraz MONIKA NOWAKOWSKA wspólnik spółki cywilnej PPHU s.c. ul. Stefana Czarnieckiego, nr 34, 05-120 Legionowo działającymi wspólnie w ramach spółki cywilnej pod nazwą PPHU Nowakowski Adam, Nowakowska Monika s.c., z ceną oferty brutto 977 638,97 zł
oraz
2. CELSA JOLANTA ŁUKOWSKA, ul. Baczewskiego nr 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski, z ceną oferty brutto 888 521,32 zł.
W dniach 27.03-28.03.2024 r. zostały przeprowadzone negocjacje, o których mowa w art. 275 pkt 2) ustawy, w ramach kryterium oceny ofert zastosowanego w niniejszym postępowaniu, tj. cena ofertowa brutto (zł). Kolejno w odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert dodatkowych Wykonawcy do dnia 09.04.2024 do godziny 08:00 mieli możliwość złożenia oferty dodatkowej.
Wykonawca CELSA JOLANTA ŁUKOWSKA w wyznaczonym terminie nie złożył oferty dodatkowej, natomiast Wykonawca PPHU Nowakowski Adam, Nowakowska Monika s.c. złożył ofertę dodatkową z ceną 862 179,56 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 862179,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 888521,32 PLN
| 2024-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |