Remont ośrodka zdrowia w miejscowości Rzewnie
Gmina Rzewnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00310653
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00310653/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-06 11:13
- Lokalizacja
- Rzewnie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c06c2a10-f7fb-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 7571450042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00310653 z dnia 2024-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ośrodka zdrowia w miejscowości Rzewnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzewnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 19
1.5.2.) Miejscowość: Rzewnie
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-225
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297613409
1.5.8.) Numer faksu: 297613445
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugrzewnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarzewnie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminarzewnie.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/1551611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ośrodka zdrowia w miejscowości Rzewnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c06c2a10-f7fb-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00310653
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047168/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont ośrodka zdrowia w Rzewniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00284067
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIROŚ.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące:
Branża budowlana:
• remont (wewnątrz) budynku ośrodka zdrowia (pomieszczenia wg dokumentacji technicznej),
• remont budynku gospodarczego ;
• zagospodarowanie terenu – utwardzenie części terenu na miejsca parkingowe.
• demontaż istniejącego ogrodzenia od strony północnej i wschodniej,
• demontaż wiaty śmietnikowej.
Branża elektryczna:
• Instalacja zasilająca i gniazd wtyczkowych,
• Instalacja oświetlenia ogólnego i awaryjnego,
• Instalacja uziemiająca i połączeń wyrównawczych,
• Instalacja przeciwprzepięciowa i ochrony od porażeń,
• Instalacje teletechniczne,
Branża sanitarna:
Wewnętrzne instalacje wod-kan, c.o. i wentylacji, biały montaż
Szczegółowy zakres robót budowlanychzostał określony w załącznikach:
a) Załączniki nr 8a do SWZ – Przedmiar robót branża budowlana
b) Załącznik nr 8b do SWZ – Przedmiar robót branża elektryczna
c) Załącznik nr 8c do SWZ – Przedmiar robót branża sanitarna
d) Załączniki nr 9a do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót branża budowlana
e) Załączniki nr 9b do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót branża elektryczna
f) Załączniki nr 9c do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót branża sanitarna
g) Załącznik nr 10a do SWZ – Projekt budowlany branża budowlana
h) Załącznik nr 10b do SWZ – Projekt budowlany branża elektryczna
i) Załącznik nr 10c do SWZ – Projekt budowlany branża sanitarna
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262522-6 - Roboty murarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze
31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 895000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1058300 PLN
| 2024-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |