BUDOWA CENTRUM ADMINISTRACYJNO-EDUKACYJNEGO OGRODU DENDROLOGICZNEGO UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00310686
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00310686/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-06 11:21
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b33d4ec-bf53-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
7770004960
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

TWM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
4 199 002,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00310686 z dnia 2024-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA CENTRUM ADMINISTRACYJNO-EDUKACYJNEGO OGRODU DENDROLOGICZNEGO UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-637

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zofia.kaczmarek@up.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/up_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA CENTRUM ADMINISTRACYJNO-EDUKACYJNEGO OGRODU DENDROLOGICZNEGO UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b33d4ec-bf53-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00310686

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00071936/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Ogród Dendrologiczny roboty budowlane - budowa nowej siedziby

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00080213

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4378/A/AZ/262/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa budynku Centrum Administracyjno-Edukacyjnego Ogrodu Dendrologicznego
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Budynek usytuowany przy ul. Warmińskiej 2 w Poznaniu. Zgodnie z
dokumentacją projektową budynek ma część biurową o powierzchni 66,19 m2, salę wielofunkcyjną o powierzchni 61,94 m2
oraz pomieszczenia techniczne i magazynowe. Ilość stałych użytkowników wynosi 13 osób oraz 33 słuchaczy w sali
konferencyjnej. Budynek ma mieszaną konstrukcję: drewniane ściany szkieletowe, konstrukcja stalowa, konstrukcje
żelbetowa. Obiekt wyposażony w: instalację wody zimnej i ciepłej z cyrkulacją, kanalizację sanitarną, kanalizację
deszczową, instalacje grzewcze, instalację wentylacji i klimatyzacji, instalację elektryczną, system przyzywowy, SSWiN,
instalację fotowoltaiczną oraz instalacje zewnętrzne. W projekcie ujęto 5 miejsc postojowych dla samochodów i 10 miejsc
postojowych dla rowerów. Zgodnie z opisem w rozdziale 4 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3290000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6136578,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4199002,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TWM sp z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811908257

7.3.3) Ulica: Partyzancka 11

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-495

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4199002,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni

2024-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane