2.2024 Nadzór inwestorski nad realizacją dwóch budów budynków mieszkalnych wielorodzinnych w podziale na części

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa "KZN-Zachodniopomorskie"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00310692
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-06 11:23
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6692562176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

2 przyznane

DOM INŻYNIERSKI 'PROMIS' SPÓŁKA AKCYJNASzczecin, PL
189 420 PLN
DOM INŻYNIERSKI 'PROMIS' SPÓŁKA AKCYJNASzczecin, PL
189 420 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.