Dokumentacja projektowo-kosztorysowa przebudowy dróg gminnych w m. Szczęsne
GMINA PURDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00310985
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-06 12:30
- Lokalizacja
- Purda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393756720
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne i podobne
Wykonawcy
3 przyznane
Usługi projektowe Pylińscy spółka cywilnaOlsztyn, PL
20 000 PLNUsługi projektowe Pylińscy spółka cywilnaOlsztyn, PL
20 000 PLNUsługi projektowe Pylińscy spółka cywilnaOlsztyn, PL
20 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.