Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 115005E w miejscowościach Józefów i Humin
GMINA BOLIMÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00311154
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00311154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-06 13:13
- Lokalizacja
- Bolimów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7ea55da-e6b0-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 8361538156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW 'ERBEDIM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
1 142 028,74 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW 'ERBEDIM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 1
778 499,29 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00311154 z dnia 2024-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 115005E w miejscowościach Józefów i Humin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOLIMÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147863
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łowicka 9
1.5.2.) Miejscowość: Bolimów
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-417
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 46 838 03 05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.sekretariat@bolimow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bolimow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7ea55da-e6b0-11ee-9c02-ce2b643d361d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 115005E w miejscowościach Józefów i Humin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7ea55da-e6b0-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00311154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043110/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 115005E w miejscowości Humin
1.1.3 Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 115005E w miejscowosci Józefów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00253087
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GRP.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2448924,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę fragmentu drogi gminnej nr 115005E w miejscowości Humin.W zakres zadania wchodzą następujące prace i roboty budowlane:
1) poszerzenie istniejącej jezdni wraz z wykonaniem konstrukcji,
2) wykonanie nawierzchni bitumicznej na całej szerokości jezdni,
3) uzupełnienie poboczy kruszywem,
4) odtworzenie istniejącego rowu,
5) wykonanie zjazdów na działki przyległe,
6) wykonanie nasadzeń zastępczych.
Opis stanu projektowanego:
1) parametry techniczne:
a) klasa drogi – D
b) kategoria ruchu – KR2
c) prędkość projektowa – 40 km/h
d) szerokość jezdni: – 4,50 od km 0+000,00 do km 0+942,68
e) długość jezdni – 942,68 m
f) spadek poprzeczny jednostronny
g) szerokość pobocza – 0,75 m
h) odwodnienie – powierzchniowe
i) szerokość zjazdów: – 4,50 od km 0+000,00 do km 0+942,68
Wszelkie przyjęte rozwiązania w przedmiotowym opracowaniu zachowują wytyczne i zalecenia zawarte w decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wydanej przez Wójta Gminy Bolimów z dnia: 24.01.2022 roku stanowiącej załącznik nr 16 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji określają: Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1511704,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia jest przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 115005E w miejscowości Józefów.W zakres zadania wchodzą następujące prace i roboty budowlane:
1) poszerzenie istniejącej jezdni wraz z wykonaniem konstrukcji,
2) wykonanie nawierzchni bitumicznej na całej szerokości jezdni,
3) uzupełnienie poboczy kruszywem,
4) odtworzenie istniejącego rowu,
5) wykonanie zjazdów na działki przyległe,
6) wykonanie nasadzeń zastępczych.
Opis stanu projektowanego:
1) parametry techniczne:
a) klasa drogi – D
b) kategoria ruchu – KR2
c) prędkość projektowa – 40 km/h
d) szerokość jezdni: – 5,00 od km 0+942,68 do km 1+512,68
e) długość jezdni – 570 m
f) spadek poprzeczny jednostronny
g) szerokość pobocza – 0,75 m
h) odwodnienie – powierzchniowe
i) szerokość zjazdów: – 5,00 od km 0+942,68 do km 1+512,68
Wszelkie przyjęte rozwiązania w przedmiotowym opracowaniu zachowują wytyczne i zalecenia zawarte w decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wydanej przez Wójta Gminy Bolimów z dnia: 24.01.2022 roku stanowiącej załącznik nr 16 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji określają: Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 937220,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1142028,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1142028,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1142028,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW "ERBEDIM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590575960
7.3.3) Ulica: ul. Żelazna 3
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1142028,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 778499,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 778499,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 778499,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW "ERBEDIM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590575960
7.3.3) Ulica: ul. Żelazna 3
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 778499,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |