Budowa kancelarii podwójnej leśnictw w Gogolewku

Nadleśnictwo Łupawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00311184
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00311184/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-06 13:23
Lokalizacja
Łupawa, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b85d464-da22-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
8410008117
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalacje słoneczne

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW STENKEBaranowo, PL · lot 0
720 889,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00311184 z dnia 2024-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kancelarii podwójnej leśnictw w Gogolewku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Łupawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528325

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łupawa

1.5.2.) Miejscowość: Łupawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-242

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 59 846 35 46

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lupawa@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lupawa.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b85d464-da22-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kancelarii podwójnej leśnictw w Gogolewku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b85d464-da22-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00311184

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221592/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kancelarii podwójnej leśnictw w Gogolewku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00237556

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na budowie kancelarii podwójnej leśnictw o powierzchni użytkowej 66,86 m2 wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce ewidencyjnej nr 342/7, obręb ewidencyjny Gogolewko, gmina Dębnica Kaszubska.

Opis robót: Na zakres robót do wykonania składa się w szczególności: geodezyjne wytyczenie obiektu oraz elementów zagospodarowania terenu, wykonanie inwentaryzacji powykonawczej, wykonanie robót ziemnych, fundamentów budynku, wykonanie posadzki, wykonanie ścian oraz dachu konstrukcji w konstrukcji szkieletowej drewnianej, pokrycie dachu wraz z orynnowaniem, dostawa i montaż stolarki okiennej i drzwiowej, dostawa i montaż mebli, wykonanie elewacji budynku, wykonanie robót wykończeniowych wewnętrznych, wykonanie instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej oraz elektroenergetycznej, dostawa i montaż urządzeń sanitarnych, wykonanie, instalacji elektrycznej, wykonanie sieci LAN, SSWiN oraz wykonanie instalacji z paneli fotowoltaicznych.
Na zakres robót związanych z zagospodarowaniem terenu składa się w szczególności: wykonanie utwardzenia terenu, wykonanie miejsc parkingowych, chodnika, wykonanie ogrodzenia (dostawa i montaż ogrodzenia panelowego, bramy oraz furtki).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

09332000-5 - Instalacje słoneczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 720889,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 927662,3 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 720889,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane "J.Stenke"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421115785

7.3.4) Miejscowość: Baranowo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 720889,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane