Rozbiórka budynków gospodarczych przy ulicy Krajewo w Mławie
Nadleśnictwo Dwukoły
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00311317
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00311317/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-06 13:55
- Lokalizacja
- Iłowo-Osada, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd7d52fe-ec08-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 5710004665
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00311317 z dnia 2024-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynków gospodarczych przy ulicy Krajewo w Mławie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Dwukoły
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130014406
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dwukoły 2
1.5.2.) Miejscowość: Iłowo-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-240
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dwukoly@olsztyn.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dwukoly.olsztyn.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9014231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka budynków gospodarczych przy ulicy Krajewo w Mławie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd7d52fe-ec08-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00311317
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00447481/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbiórka budynków gospodarczych przy ulicy Krajewo w Mławie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00261673
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 366782,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbiórce budynków gospodarczych przy ulicy Krajewo w Mławie. Do rozbiórki zostały przeznaczone następujące obiekty:
- wiata w konstrukcji drewnianej z dachem jednospadowym krytym papą bitumiczną o powierzchni zabudowy 198,00 m2 i maksymalnej wysokości 2,75 m,
- budynek murowany, częściowo zagłębiony w gruncie o powierzchni zabudowy 14,94 m2 i maksymalnej wysokości 0,85 m. p.p.t.,
- budynek gospodarczy magazynowy z dachem jednospadowym pokrytym papą bitumiczną; obiekt w konstrukcji drewnianej o powierzchni zabudowy 85,75 m2 i maksymalnej wysokości 3,24 m,
- budynek gospodarczy murowany ze stropodachem jednospadowym pokrytym papą bitumiczną; powierzchnia zabudowy 44,14 m2, maksymalna wysokość obiektu 3,24 m,
- budynek gospodarczy magazynowy z dachem jednospadowym pokrytym papą bitumiczną; obiekt w konstrukcji drewnianej, powierzchnia zabudowy 123,00 m2, maksymalna wysokość 3,24 m,
- budynek gospodarczy murowany ze stropodachem jednospadowym pokrytym papą bitumiczną; powierzchnia zabudowy 19,97 m2, maksymalna wysokość obiektu 2,96 m,
- budynek socjalno-administracyjny murowany, dwukondygnacyjny z dachem dwuspadowym, pokryty eternitem; powierzchnia zabudowy 104,40 m2, powierzchnia użytkowa 182,70 m2 , wysokość do kalenicy 7,80 m; do budynku tego budynku przylega szklarnia o powierzchni zabudowy 456,00 m2 i wysokości do kalenicy 3,50 m - obiekt również przeznaczony jest do rozbiórki.
W zakres prac wchodzi również rekultywacja terenu po zakończeniu rozbiórki.
Wszystkie obiekty zlokalizowane są na dz. nr 96/8, obręb Krajewo, gmina Mława, pow. mławski.
Do zgłoszenia odbioru końcowego należy dołączyć dowody potwierdzające utylizację odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (karty przekazania odpadów);
2. Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotem zamówienia (opis ogólny obiektów, opis i sposób prowadzenia robót rozbiórkowych, opis sposobu zapewnienia bezpieczeństwa ludzi i mienia, opis postępowania z odpadami) określony został w opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77121,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77121,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPARTAN WYBURZENIA ADRIANA FORYŚ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151610184
7.3.3) Ulica: ul. Pomorska 29/2
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-216
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77121,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |