Przebudowa i rozbudowa sieci wodociągowej.

GMINA PORONIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00311442
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00311442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-06 14:18
Lokalizacja
Poronin, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17a19896-f183-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
Identyfikator
7361705814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KUŁACHGliczarów Dolny, PL · lot 0
250 855,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00311442 z dnia 2024-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa sieci wodociągowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PORONIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Poronin

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-520

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: usc@poronin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: poronin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://poronin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i rozbudowa sieci wodociągowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17a19896-f183-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00311442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011551/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa i rozbudowa sieci wodociągowej Poronin-Suche.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269062

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa sieci wodociągowej z rur PE Ø 63mm na rury PE100 SDR11 PN 16 RC warstwowych Ø 160 mm w miejscowości Poronin, ul. Kasprowicza na działkach ewid. Nr: 2875, 2883, 443, 442/15, 442/18, 442/3, 441, 467/2. Odcinek wodociągu pod rzeką od punktu S2 do S14 zostanie wykonany metodą przewiertu sterowanego. Pozostałe odcinki metodą wykopową. Rurociąg posadowiony będzie na głębokości min. 1,8m. Rurociąg wykonany metodą wykopu należy montować na podsypce piaskowej gr. 15 cm i zasypać warstwą piasku grubości 15 cm. Na początku i końcu rurociągu zostaną zamontowane zasuwy Dn 150 mm z uszczelnieniem miękkim. Zasuwy zostaną zakończone teleskopem i skrzynką żeliwną typu ulicznego. Skrzynkę należy zamontować na podstawie (płycie), a trzpień teleskopowy należy dostosować do rzędnej terenu zgodnie z załącznikiem graficznym. Całkowita długość przebudowywanej sieci wyniesie 172,00 mb. Odcinek PE Ø 63 mm zostanie odłączony. Na sieci wodociągowej zostanie zamontowany przepływomierz elektromagnetyczny Dn 150 wraz z wykonaniem chmurowego systemu kompatybilnego z chmurowym systemem SCADA DataPortal funkcjonującym u Zamawiającego. Wykonanie chmurowego systemu polegać będzie na wykonaniu ekranu synoptycznego wraz z wizualizacją sieciowego punktu pomiaru przepływu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250855,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262704,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250855,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Kułach NOBISCAN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361535507

7.3.4) Miejscowość: Gliczarów Dolny

7.3.5) Kod pocztowy: 34-425

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250855,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane