„Adaptacja akustyczna pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi”

GMINA MICHAŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00311748
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00311748/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-06 17:56
Lokalizacja
Reguły, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a21db091-ed08-11ee-b4e0-4ac387c144e3
Identyfikator
5342480595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00311748 z dnia 2024-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja akustyczna pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1

1.5.2.) Miejscowość: Reguły

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 350 91 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a21db091-ed08-11ee-b4e0-4ac387c144e3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Adaptacja akustyczna pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a21db091-ed08-11ee-b4e0-4ac387c144e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00311748

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017654/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.35 Wykonanie adaptacji akustycznej pomieszczeń w szkole w Nowej Wsi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00265026

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie adaptacji akustycznej pomieszczeń dydaktycznych klas 1 – 3 oraz przylegających do nich korytarzy na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi
2. Przedmiot zamówienia stanowi etap 1 adaptacji akustycznej pomieszczeń na terenie obiektu i obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z adaptacją akustyczną poprawiającą warunki akustyczne w pomieszczeniach dydaktycznych nr 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 oraz przylegających do nich korytarzy w południowym skrzydle obiektu.
3. Budynek, w którym będą prowadzone roboty zlokalizowany jest na dz. ew. 543/1 obr. Granica, gm. Michałowice.
4. Zakres robot obejmuje m.in.:
1) Montaż okładzin akustycznych wraz z konstrukcją nośną pod sufitami pomieszczeń;
2) Montaż okładzin akustycznych ściennych;
3) Demontaż opraw oświetlenia podstawowego;
4) Montaż opraw oświetlenia podstawowego;
5) Montaż oświetlenia awaryjnego;
6) Montaż opraw asymetrycznych doświetlenia tablic lekcyjnych;
7) Wykonanie powykonawczych pomiarów czasu pogłosu oraz wskaźnika STI.
5. Dokumentacja projektowa obejmuje szerszy zakres robót niż Przedmiot umowy. Adaptacja akustyczna hali sportowej jest poza zakresem Przedmiotu umowy i będzie realizowana w kolejnym etapie.
6. Pełny zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Dokumentacji, stanowiącej Załącznik do SWZ, na którą składają się wymienione poniżej dokumenty:
1) Projekt wykonawczy adaptacji akustycznej pomieszczeń dydaktycznych klas 1-3 oraz Hali Sportowej na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi;
2) Projekt akustyczny adaptacji akustycznej pomieszczeń dydaktycznych klas 1-3 oraz Hali Sportowej na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi;
3) Projekt wykonawczy wymiany oświetlenia podstawowego w salach dydaktycznych i korytarzach;
4) Ekspertyza konstrukcyjno-budowlana dla adaptacji akustycznej poprawiającej warunki akustyczne w siedmiu pomieszczeniach dydaktycznych, przylegających do nich korytarzy oraz hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi;
5) STWiOR adaptacji akustycznej pomieszczeń dydaktycznych klas 1-3 oraz Hali Sportowej na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi;
6) Przedmiar robót - sale dydaktyczne i korytarze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 562110,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 562110,00 PLN

2024-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane