Poprawa stanu infrastruktury drogowej na terenie Gminy Zagórz

GMINA ZAGÓRZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00311906
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00311906/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-07 08:13
Lokalizacja
Zagórz, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be202d5a-ecf0-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
6871785102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie krycia powierzchniRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR TOKARZŁukowe, PL · lot 0
554 661,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00311906 z dnia 2024-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu infrastruktury drogowej na terenie Gminy Zagórz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440778

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 2

1.5.2.) Miejscowość: Zagórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-540

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zagorz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be202d5a-ecf0-11ee-9c02-ce2b643d361d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa stanu infrastruktury drogowej na terenie Gminy Zagórz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be202d5a-ecf0-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00311906

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075664/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa stanu infrastruktury drogowej na terenie Gminy Zagórz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00264722

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. „Poprawa stanu infrastruktury drogowej na terenie Gminy Zagórz”.
2. Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Edycja 8 w wysokości 95 % wartości inwestycji. Wkład własny Zamawiającego stanowi 5 % wartości inwestycji. Wykonawca zobowiązany będzie do finansowania inwestycji w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego, na czas poprzedzający wypłatę środków z promesy na zasadach w niej opisanych. Zapłata wynagrodzenia Wykonawcy inwestycji w całości nastąpi po wykonaniu inwestycji w terminie nie dłuższym, niż 35 dni od dnia odbioru inwestycji przez Zamawiającego. Kopia promesy, o której mowa powyżej stanowi załącznik do projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
Przebudowę dróg w miejscowości Łukowe
1) przebudowę drogi gminnej Łukowe – Czaszyn, w tym należy wykonać:
a) rozebranie mechaniczne podbudowy
b) rozebranie mechaniczne nawierzchni
c) roboty ziemne
d) podbudowę
e) wyrównanie istniejącej podbudowy
f) zjazdy
g) nawierzchnię
2) przebudowę drogi wewnętrznej położonej na działkach o nr ewid. 106/3, 120/2, 122/5, 122/2, 440 w miejscowości Łukowe, w tym należy wykonać:
a) naprawę poboczy
b) roboty remontowe z wywozem materiału z rozbiórki
c) rozebranie chodników, wysepek przystankowych i przejść dla pieszych
d) roboty ziemne
e) podbudowę
f) zjazdy
g) nawierzchnię
3) przebudowę drogi wewnętrznej położonej na działce o nr ewid. 432/1
w miejscowości Łukowe, w tym należy wykonać:
a) mechaniczne karczowanie pni
b) roboty ziemne
c) podbudowy
d) nawierzchnie
4) przebudowę drogi wewnętrznej położonej na działce o nr ewid. 421
w miejscowości Łukowe, w tym należy wykonać:
a) roboty ziemne
b) podbudowy
c) zjazdy
d) nawierzchnię
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji umożliwiającej realizację inwestycji stanowiącej jednolicie załącznik Nr 1 do SWZ, w skład której wchodzą:
a) Dokumentacja projektowa
b) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR)
c) Przedmiar robót
5. Zamawiający informuje, że przedmiar, który załącza do postępowania ma charakter pomocniczy z uwagi na rozliczenie ryczałtowe inwestycji. Wykonawca zobowiązany jest do samodzielnego przeliczenia ilości robót do wykonania w przedmiotowym etapie na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ. Dokumentacja projektowa stanowi postawę do wyceny oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 554661,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554661,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 554661,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAMTOK USŁUGI KOPARKĄ-TRANSPORT ARTUR TOKARZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370365410

7.3.3) Ulica: Łukowe, 138

7.3.4) Miejscowość: Łukowe

7.3.5) Kod pocztowy: 38-516

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 554661,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane