Zakup ciepła na potrzeby I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 12, 29-100 Włoszczowa

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00173463
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00173463/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-02 12:55
Lokalizacja
Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83294c64-4fcc-42d3-b346-28447e16257f
Identyfikator
6090042777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

ZPUE SPÓŁKA AKCYJNAWłoszczowa, PL · lot 0
439 025 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00173463 z dnia 2025-04-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup ciepła na potrzeby I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 12, 29-100 Włoszczowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292677360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WIŚNIOWA 12

1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413942412

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@1-lo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://1-lo.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup ciepła na potrzeby I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 12, 29-100 Włoszczowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83294c64-4fcc-42d3-b346-28447e16257f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00173463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00142651/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup ciepła na potrzeby I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 12, 29-100 Włoszczowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 305 pkt.1 ustawy z dn. 11 września 2019r. Pzp ( tj. Dz.U. z 2024r, poz. 1320) o szacunkowej wartości przedmiotu zamówienia nie przekraczającej progów unijnych. Dostawa może być świadczona tylko przez jednego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, tj. wykonawca jest jedynym wytwórcą ciepła dla obszaru, na którym zlokalizowany jest budynek I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 12.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 01/2025/ILO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 439025,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup ciepła na potrzeby I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 12.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 439025,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZPUE S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290780734

7.3.3) Ulica: Jędrzejowska 79c

7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa

7.3.5) Kod pocztowy: 29-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 439025,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2025-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy