Remont i modernizacja ciągów komunikacyjnych do obiektów użyteczności publicznej w Moszczenicy z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład
GMINA MOSZCZENICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00311944
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00311944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-07 08:27
- Lokalizacja
- Moszczenica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef0920dc-e5dd-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 7381021958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00311944 z dnia 2024-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja ciągów komunikacyjnych do obiektów użyteczności publicznej w Moszczenicy z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych.
Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOSZCZENICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Samorządowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Moszczenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-321
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 354 13 00
1.5.8.) Numer faksu: 18 354 10 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminamoszczenica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminamoszczenica.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ef0920dc-e5dd-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja ciągów komunikacyjnych do obiektów użyteczności publicznej w Moszczenicy z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych.Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef0920dc-e5dd-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00311944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030975/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont i modernizacja ciągów komunikacyjnych do obiektów użyteczności publicznej w Moszczenicy z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00250600
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.271.66.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 813133,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont i modernizacja ciągów komunikacyjnych do obiektów użyteczności publicznej w Moszczenicy z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych.
Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych
W zakresie:
1) Ulica Samorządowa dł. 161 m
• Roboty rozbiórkowe
• Infrastruktura
• Droga i chodnik
• Wymiana gruntu
2) Ulica Samorządowa II dł. 163 m
• Roboty rozbiórkowe
• Infrastruktura
• Droga i chodnik
3) Ulica Targowa dł. 178 m
• Roboty rozbiórkowe
• Infrastruktura
• Droga i chodnik
• Wymiana gruntu
4) Ulica Leśna dł. 278 m
• Roboty rozbiórkowe
• Infrastruktura
• Droga i chodnik
5) Budynek GOPS
• Roboty rozbiórkowe
• Infrastruktura
• Droga i chodnik
6) Oznakowanie pionowe, poziome, urządzenia BRD
• Wykonanie oznakowania pionowego wg wykazu i projektu stałej organizacji ruchu
• Wykonanie oznakowania poziomego wg wykazu i projektu stałej organizacji ruchu
• Wykonanie urządzeń BRD wg wykazu i projektu stałej organizacji ruchu
2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
1) Przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 12 do SWZ, które stanowią materiał informacyjny co do rodzaju robót objętych niniejszym zamówieniem,
2) Projekt stałej organizacji ruchu stanowiącej zał. nr 13 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1173996,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1173996,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1173996,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe GODROM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 738-18-02-733
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1173996,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |