Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowych dla zadań polegających na przebudowie/budowie dróg gminnych oraz powiatowych na terenie Gminy Morawica
Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00312024
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-07 08:52
- Lokalizacja
- Morawica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572630604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
8 przyznanych
MAŁGORZATA TRACZYKKielce, PL
43 050 PLNMICHAŁ DYRDÓŁPiekoszów, PL
57 810 PLNMICHAŁ DYRDÓŁPiekoszów, PL
14 760 PLNRAM Projekt Łukasz Ramiączek,Kielce, PL
33 500 PLNMICHAŁ DYRDÓŁPiekoszów, PL
35 670 PLNMICHAŁ DYRDÓŁPiekoszów, PL
18 450 PLNRAFAŁ ŚLUSARSKIChmielnik, PL
35 670 PLNRAM Projekt Łukasz Ramiączek,Kielce, PL
21 700 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.