Dostawa dwóch fabrycznie nowych przyczep socjalnych w zabudowie kontenerowej – zamówienie udzielane w częściach
ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00312108
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-07 09:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272456107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PrzyczepyBudynki modułowe i przenośneBaraki
Wykonawcy
2 przyznane
ZBUDUJPRZYCZEPE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSZAMOTY, PL
135 177 PLNZBUDUJPRZYCZEPE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSZAMOTY, PL
135 177 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.