Zatrudnienie kadry merytorycznej w tym nauczycieli prowadzących zajęcia w formie opiekuńczej i specjalistycznej w Placówce Wsparcia Dziennego (PWD)
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W SKALBMIERZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00312246
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-07 09:46
- Lokalizacja
- Skalbmierz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6621493226
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowegoUsługi edukacji specjalnejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi doradztwa
Wykonawcy
8 przyznanych
Beata Zaręba-MajewiczSkalbmierz, PL
19 380 PLNKatarzyna BątkowskaSkalbmierz, PL
19 380 PLNNatalia WilkKazimierza Wielka, PL
38 400 PLNJulia SodoKazimierza Wielka, PL
21 000 PLNTomasz KuraKazimierza Wielka, PL
66 600 PLNTeresa BondaśSkalbmierz, PL
51 480 PLNEwelina DąbrowskaDziałoszyce, PL
51 480 PLNŁukasz ParyżSkalbmierz, PL
30 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.