„Geodezyjne wydzielenie działek zajętych pod drogi powiatowe oraz sporządzenie dokumentacji do regulacji stanu prawnego na rzecz Powiatu Częstochowskiego – 6 części”
Powiat Częstochowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00312265
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-07 09:51
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5732788125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie nieruchomościUsługi sporządzania map
Wykonawcy
6 przyznanych
PIOTR MULARZSOSNOWIEC, PL
25 682,4 PLNPIOTR MULARZSOSNOWIEC, PL
25 682,4 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
9348 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
2829 PLNSTANISŁAW ROSIAKPiotrków Trybunalski, PL
8979 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
8597,7 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.